Ogłoszenie

  • Nowości! Uwaga!Otóż iż forum wystartowało chciałbym by wszyscy z Was zapoznali się z Regulaminem który znajdziecie po lewej stronie jeśli najedziecie na starożytny pergamin.!Lecz to nie wszystko!Do krainy Assgardu przyszedł pewien mędrzec który urządza konkurs.Brakuje mu kilku materiałów dzięki którym zbuduje sobie chatkę i pozostanie na dłużej w krainie Assgard!Ten kto ofiaruje mu najwięcej materiałów otrzyma od niego jedyny niepowtarzalny przedmiot.Pamiętaj ,że mędrzec znajduje się w Cregionie.No to... powodzenia!

#1 2011-02-27 18:25:54

Rashen

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 25
Punktów :   
Zawód: Obrońca Cregionu

[Wyprawa]-Zagubiona korona.

Ostatnio od naszych szpiegów dowiedzieliśmy się ,że władca Elfów Chmur zaprzepaścił swą koronę.Pewni "bandyci" nocą dostali się do jego głównego pomieszczenia.Dzięki runom udało się uśpić strażników i wykraść koronę.Król jest załamany.Jeśli jego korona się nie znajdzie w ciągu kilku najbliższych dni straci swój stopień.Cregion zbiera teraz gromadkę ludzi do poszukania bandytów i odebrania im tego wartościowego przedmiotu.Jeśli nie uda się Cregionowi prawdopodobnie Elfy Chmur złamią kontrakt sojuszu i powstanie wojna.



Do końca eventu zostało 10 dni.





Materiały potrzebne do rozpoczęcia:


Igła i nić (5)-1/5
Fiołka z wodą (5)-5/5
Drewno drzewa Passio (10)-10/10
Mięso jelenia (25)-0/25
Revindlony (750)-250/750





Osoby biorące udział w wyprawie:

-Rashen
-
-
-
-


Imię: Rashen
Profesja: Łotrzyk
Umiejętności: Polowanie, Rybołóstwo, Wytwarzanie run
Płeć: Mężczyzna
Nastawienie: Spokojny
Wygląd: Rashen to osoba mająca blond włosy.Są one długie oraz twarde.Oczy ma kolor niebieskiego a jego nos jest krótki.Jego twarz jest bardzo spokojna jednakże jego czujnośc może zamienic go w prawdziwego mordercę.
Ekwipunek:Nóż,Topór,
Plecak:Puste runy (5),Drewno drzewa Takando (350),Korzeń Gushimy (2),Zioło Sena (1),Fiołka wody (35)
Dukatów:5
Revindlonów:250
Yaninów:300
Chowaniec:Brak
Historia: Rashen został osierocony zaraz po urodzeniu.Wychowywali go w obozie a już od najmłodszych dni cwiczył życie w trudnych warunkach.Nieraz przy ognisku opowiadał historie które powodowały strach wobec słuchaczy,lecz dzięki jego życiowym krokom wszyscy go teraz uwielbiają i szanują.

Offline

 

#2 2011-03-11 05:57:25

Altharis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 8
Punktów :   
Zawód: Kowal

Re: [Wyprawa]-Zagubiona korona.

Ostatnio dowiedziano się, że ktoś ukradł korone króla,a teraz Cregion zbiera ludzi.Kiedy się o tym dowiedziałem szybko ruszyłem nad staw Sanori, gdzie ma rozpocząć się wyprawa w celu odszukania korony.
Ciekawe, gdzie dokładnie znajduje się osoba dowodząca wyprawą jak i zbiórka.
Pomyślałem i zacząłem szukać go wokół stawu.


Imię: Altharis
Profesja: Wojownik
Umiejętności: Zwinność, Wykuwanie, Archeologia
Płeć: Mężczyzna
Nastawienie: Dobry
Wygląd: Altharis jest ubrany caly na czarno.Ma buty, spodnie, koszule i bluze czarne.
Ekwipunek: Topór, Nóż,


Plecak:Puste runy (5), Rękawice do wykuwania
Dukatów:5
Revindlonów:250
Yaninów:300
Chowaniec:Brak
Historia: Altharis swojej historii nie pamięta.Wie tylko, że jego rodzice zgineli, gdy miał 16 lat.

Offline

 

#3 2011-03-13 17:14:17

Rashen

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 25
Punktów :   
Zawód: Obrońca Cregionu

Re: [Wyprawa]-Zagubiona korona.

Zza drzewa wyszedł Rashen, pomachał ręką i krzyknął:
-Tutaj zapisy! Podejdź, no podejdź... musze Ci się dokładniej przyjrzec.
Rashen czekał na podejście osoby szybko wyjął nóż i zaczął dziergac znaki ognia na drzewie. Po chwili przestał i wrzasnął:
-No ile mam na Ciebie czekac?!


Imię: Rashen
Profesja: Łotrzyk
Umiejętności: Polowanie, Rybołóstwo, Wytwarzanie run
Płeć: Mężczyzna
Nastawienie: Spokojny
Wygląd: Rashen to osoba mająca blond włosy.Są one długie oraz twarde.Oczy ma kolor niebieskiego a jego nos jest krótki.Jego twarz jest bardzo spokojna jednakże jego czujnośc może zamienic go w prawdziwego mordercę.
Ekwipunek:Nóż,Topór,
Plecak:Puste runy (5),Drewno drzewa Takando (350),Korzeń Gushimy (2),Zioło Sena (1),Fiołka wody (35)
Dukatów:5
Revindlonów:250
Yaninów:300
Chowaniec:Brak
Historia: Rashen został osierocony zaraz po urodzeniu.Wychowywali go w obozie a już od najmłodszych dni cwiczył życie w trudnych warunkach.Nieraz przy ognisku opowiadał historie które powodowały strach wobec słuchaczy,lecz dzięki jego życiowym krokom wszyscy go teraz uwielbiają i szanują.

Offline

 

#4 2011-03-13 17:33:17

Altharis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 8
Punktów :   
Zawód: Kowal

Re: [Wyprawa]-Zagubiona korona.

Szybko odwróciłem się w stronę krzyczącej osoby i zdziwiłem się, że to ta sama osoba, która pilnowała bramy.
Już ide!
Powiedziałem i ruszyłem w strone mężczyzny zastanawiając się co skrobie na drzewie i po co.
No przecież ide!
Krzyknąłem, gdy ten powiedział "No ile mam na Ciebie czekac?!" i przyspieszyłem kroku.


Imię: Altharis
Profesja: Wojownik
Umiejętności: Zwinność, Wykuwanie, Archeologia
Płeć: Mężczyzna
Nastawienie: Dobry
Wygląd: Altharis jest ubrany caly na czarno.Ma buty, spodnie, koszule i bluze czarne.
Ekwipunek: Topór, Nóż,


Plecak:Puste runy (5), Rękawice do wykuwania
Dukatów:5
Revindlonów:250
Yaninów:300
Chowaniec:Brak
Historia: Altharis swojej historii nie pamięta.Wie tylko, że jego rodzice zgineli, gdy miał 16 lat.

Offline

 

#5 2011-03-13 17:46:03

Rashen

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-24
Posty: 25
Punktów :   
Zawód: Obrońca Cregionu

Re: [Wyprawa]-Zagubiona korona.

-Dobrze. Zostałeś zapisany.
Sam spojrzawszy na osobę przypomniał sobie ,że to Altharis. Zasłonił ręką drzewo i podał na kartce wskazówki wyprawy.
-Do zobaczenia!
Krzyknął i odszedł przyklejając korzeń Gushimy do znaków wyskrobanych na drzewie.


Imię: Rashen
Profesja: Łotrzyk
Umiejętności: Polowanie, Rybołóstwo, Wytwarzanie run
Płeć: Mężczyzna
Nastawienie: Spokojny
Wygląd: Rashen to osoba mająca blond włosy.Są one długie oraz twarde.Oczy ma kolor niebieskiego a jego nos jest krótki.Jego twarz jest bardzo spokojna jednakże jego czujnośc może zamienic go w prawdziwego mordercę.
Ekwipunek:Nóż,Topór,
Plecak:Puste runy (5),Drewno drzewa Takando (350),Korzeń Gushimy (2),Zioło Sena (1),Fiołka wody (35)
Dukatów:5
Revindlonów:250
Yaninów:300
Chowaniec:Brak
Historia: Rashen został osierocony zaraz po urodzeniu.Wychowywali go w obozie a już od najmłodszych dni cwiczył życie w trudnych warunkach.Nieraz przy ognisku opowiadał historie które powodowały strach wobec słuchaczy,lecz dzięki jego życiowym krokom wszyscy go teraz uwielbiają i szanują.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.enigmaots.pun.pl www.polski-serwer-play.pun.pl www.cll.pun.pl www.p-metin2.pun.pl www.korzeniewscyhistoria.pun.pl